• Alati värske krediidihinnang

  Värske ja täpne info selle kohta, kas ja kui palju tasub antud ettevõttele krediiti müüa.

 • Kiire reageerimine sündmustele

  Meie krediidihaldur jälgib teie kliendiportfelli ja vajadusel korrigeerib hinnanguid.

 • Kokkuvõte sündmustest iga nädal

  Saadame teile iganädalase raporti, kus näete lühikokkuvõtet oma kliendiportfellis toimunud sündmustest.

 • Mugav ülevaade kogu portfellist

  Kõiki portfellis olevaid ettevõtteid näeb nimekirjana ja saab eksportida csv failina.

Sa ei ole veel E-Krediidiinfo klient?

E-Krediidiinfo lisateenuseid saavad kasutada ainult E-Krediidiinfo lepingulised kasutajad. Krediidihinnangu teenuse tellimiseks tuleb siseneda Proff-taseme kliendina. Oma vajadustele kõige paremini vastava paketi leiad E-Krediidiinfo pakettide võrdluse lehelt: seal saad ka E-Krediidiinfoga liituda.

Proff-paketi kasutajana on sinu käsutuses kogu E-Krediidiinfo teenuste portfell, lisaks saad enamikke lisateenuseid tellida soodushinnaga. Üks neist suurepärastest lisateenustest, mida saavad tellida ainult Proff-taseme kliendid, on ka Krediidihinnangu teenus.

Krediidihinnangu teenus on mitmekülgsete võimalustega ja paindlik:

 • tellides Krediidihinnangu oma olulisimatele püsiklientidele, saate enda käsutusse igapäevase, värske ja meie krediidihalduri poolt personaalselt koostatud ülevaate oma kliendiportfelli kohta.
 • Krediidihinnangut saab kasutada aga ka ühekordselt, uue partneri või kliendi krediteerimiseks: pärast vajaliku info kättesaamist võib Krediidihinnangu taas välja lülitada.

Krediidihinnangu teenus on kättesaadav ainult Proff paketi ja Proff XL paketi kasutajatele.

Oled E-Krediidiinfo Proff-paketi kasutaja?

Juhul, kui oled Proff-paketi kasutaja (st sul on tasuline konto E-Krediidiinfos), logi sisse ja sinu käsutuses on kogu E-Krediidiinfo teenuste portfell. Üks lisateenustest, mida saavad tellida ainult Proff-taseme kliendid, on Krediidihinnangu teenus.

Krediidihinnangu teenus on mitmekülgsete võimalustega ja paindlik:

 • tellides Krediidihinnangu teenuse oma olulisimatele püsiklientidele, saad enda käsutusse igapäevase, värske ja meie krediidihalduri poolt personaalselt koostatud ülevaate oma kliendiportfelli kohta.
 • Krediidihinnangut saab kasutada ka ühekordselt, uue partneri või kliendi krediidivõime hindamiseks: pärast vajaliku info kättesaamist võib Krediidihinnangu taas välja lülitada.

Krediidihinnangu teenus on kättesaadav kõikidele Proff paketi ja Proff XL paketi kasutajatele. Krediidihinnangu tellimiseks sisene Proff-kasutajana: tellimisvõimalus ilmub siia lehele automaatselt.