ELKOVAR GRUPP OÜ

Sa ei ole veel E-Krediidiinfo klient?

E-Krediidiinfo lisateenuseid saavad kasutada ainult E-Krediidiinfo lepingulised kasutajad. Kinnistuinfo ostmiseks tuleb siseneda Proff-taseme kliendina. Oma vajadustele kõige paremini vastava paketi leiad E-Krediidiinfo pakettide võrdluse lehelt: seal saad ka E-Krediidiinfoga liituda.

Proff-paketi kasutajana on sinu käsutuses kogu E-Krediidiinfo teenuste portfell, lisaks saad enamikke lisateenuseid tellida soodushinnaga.

Kinnistutega seotud infot saavad osta Proff, Proff L ja Proff XL kasutajad.

Oled E-Krediidiinfo tasuta Pluss-paketi kasutaja?

Kindlasti oled märganud, kui palju eeliseid annab sulle E-Krediidiinfo sisselogitud kasutaja staatus. Liitudes meie tasulise Proff-paketiga, oleks sinu käsutuses aga lausa kogu E-Krediidiinfo teenuste portfell. Üks lisateenustest, mida saavad tellida ainult Proff-taseme kliendid, on kinnistuinfo.

Kinnistutega seotud infot saavad osta Proff, Proff L ja Proff XL kasutajad.

Seda, milline pakett just sinu vajadustele kõige paremini vastab, saad teada E-Krediidiinfo pakettide võrdluse lehel – seal saad küsida ka personaalse pakkumise Proff-paketiga liitumiseks.

Oled E-Krediidiinfo Proff-paketi kasutaja?

Juhul, kui oled Proff-paketi kasutaja (st sul on tasuline konto E-Krediidiinfos), logi sisse ja sinu käsutuses on kogu E-Krediidiinfo teenuste portfell. Üks lisateenustest, mida saavad tellida ainult Proff-taseme kliendid, on kinnistuinfo.

Kinnistutega seotud infot saavad osta Proff, Proff L ja Proff XL kasutajad.

;